Aktüel Duyuru

“Kurtuluş Belgeleri” Avrupa Demokrat’ta

Kurtuluş Belgeler 5. Kitabı da çıktı. Daha önceden de duyurduğumuz gibi; 5. kitabı çıkan “Kurtuluş Belgeler” ve “Sosyalist Ahlak Devrimci Tavır”, “Sosyalist İdeolojik Eğitim”, “Kurtuluş-Yazıları” olmak üzere PDF formattaki toplam 8 kitabın linkini aşağıda bulabilirsiniz.

4 gün önce yenisi çıkan belge kitapların hepsine, bu linklere tıklayarak, isterseniz hemen okuyabilir ve indirerek, arşivinize alabilirsiniz. Devamının geleceği “Hazırlık Grubu” tarafından da açıklanan belgelerinin yenileri çıktıkça, buraya yüklemeye devam edeceğiz.

Reklam

Avrupa Demokrat Gazetesi olarak, özellikle yazı kurulumuzun büyük çoğunluğu Kurtuluş geleneğinden gelmektedir. Bu nedenle, bu belgelere özel ilgimizin olduğu aşikardır. Ama önümüzdeki ay birinci yılını dolduracak olan ve büyük ilgiyle takip edilemeye devam edilen Avrupa Demokrat Gazetesi, internet sitesi ve facebook sayfasıyla, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da tüm devrimci- demokrat, ilerici ve yurtsever çevrelere aynı mesafede durmaya devam edecek. Bu “sansüre inat” ve “sosyalist demokrasi” anlayışımızın olmazsa olmazıdır.

İyi okumalar…

  1. Sosyalist Ahlak Devrimci Tavır
  2. Sosyalist İdeolojik Egitim
  3. Kurtuluş Yazıları
  4. Kurtuluş BELGELER-1
  5. Kurtuluş BELGELER-2
  6. Kurtuluş BELGELER-3
  7. Kurtuluş BELGELER-4
  8. Kurtuluş BELGELER-5

Reklam

EB / Aktüelsanat

portal için içerik derleyici
Yazarın bir önceki yazısı
Kapalı
Başa dön tuşu