Aktüel Dünya

Cem Küçük’ten yeni tehdit: Gökhan Özoğuz ve Şahan Gökbakar’ı hedef aldı

İktidara yakın gazeteci Cem Küçük, hayat pahalılığına tepki gösteren oyuncu Birce Akalay’ın ardından yeni bir yazı yazarak Müzisyen Gökhan Özoğuz ve Komedyen Şahan Gökbakar gibi isimleri de hedef gösterdi. Küçük, “Şimdi bana organize küfrettiren; Birce Akalay’larla, Athena Gökhan’larla, Şahan Gökbakar’larla aynı kafaya sahip Gezi kalkışmacısı Mehmet Ali Alabora ülkemizden fare gibi kaçmadı mı?” dedi.

“BUNLAR DA KAÇACAK” DEDİ

Döviz kurundaki artışa sosyal medya hesabından tepki gösteren Birce Akalay’ı tehdit eden gazeteci Cem Küçük, bugünkü yazısında da oyuncuyu hedef almayı sürdürdü.

Reklam

Bu kez hedefine başka isimleri de koyan Küçük, “Birce Akalay hadisesi hepimize neleri hatırlattı?” başlıklı yazısında, ‘Athena’ grubunun solisti Müzisyen Gökhan Özoğuz, Komedyen Şahan Gökbakar, Oyuncu Memet Ali Alabora gibi isimlere yönelik nefret söyleminde bulundu.

“FETÖ’cüler ve sizlerin dostu Hayko Bağdat tarzı Marksist FETÖ yardakçıları fare gibi kaçmadı mı? Engin Özkoç ile aynı kafaya sahip CHP’li Aykan Erdemir fare gibi kaçmadı mı?” ifadelerini kullanan Küçük “Şimdi bana organize küfrettiren; Birce Akalay’larla, Athena Gökhan’larla, Şahan Gökbakar’larla aynı kafaya sahip Gezi kalkışmacısı Mehmet Ali Alabora ülkemizden fare gibi kaçmadı mı? Tam 8 senedir Londra’da İngiliz emperyalizmine sığınmış durumda Alabora… PKK’lılar, FETÖ’cüler, Marksistler fare gibi kaçtılar Türkiye’mizden. Bunlar da kaçacak. Biz dimdik ayakta kalacağız her zaman olduğu gibi.” ifadelerini kullandı.

KEFENİNİ CEBİNE KOYMUŞ

Küçük yazısında kefenini cebine koyduğunu söyleyerek “Biz bu ülkenin Türk milliyetçileri ve Müslüman muhafazakârları yani Türklük gururuna ve İslam şuuruna sahip kahir ekseriyeti mücadeleye hazırız. Biz kefenimizi cebimize koymuş insanlarız. Bizler ölümden korkmayız ama sizler tavuklar gibi korkaksınız.” diye devam etti.

Reklam

EB / Aktüelsanat

portal için içerik derleyici
Yazarın bir önceki yazısı
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün