Barbaros Şansal’a bindiği takside ölüm tehdidi

Tasarımcı ve ‘terzi yamağı’ Barbaros Şansal, bindiği takside ölüm tehdidi aldı. Yaşadığı olayı bugün T24’teki köşesinde anlatan Şansal, taksicinin kendisini tanıyamadığını ama benzettiğini ve ölümle tehdit ettiğini aktardı.

Şansal, taksicinin kendisine bakarak “Seni bir yerden tanıyor muyum ben?” dediğini ve kendisinin de inkar ettiğini belirtti. Bu durumda taksicinin “Yok. Bir i*ne modacı var. Adı Barbaros Şansal, ona benzettim. Tanıyor musun?” dediğini ifade etti. Barbaros Şansal ardından taksicinin söylediklerini şöyle aktardı:

“Bizim ülkücüler onu havalimanında ne güzel benzettiler ama. Yurt dışına kaçmış it. Keşke gelse de benim arabama binse. Önce bir güzel tecavüz ederim. Sonra ver Allah ver, eşek sudan gelene kadar döverim. Sonra da öldürür yol kenarına atarım.”

Korkmadığını fakat kaygılandığını belirten Şansal, bu olaydan bir gün sonra da Sarıyer meydanında hakarete uğradığını ve darp edildiğini vurguladı. Durumu “18 yılda gelinen nokta bu” diyerek özetleyen Şansal, okurlarına “Ya siz? Güvende misiniz?” sorusunu yönelterek yazısını sonlandırdı.

Yazar EB / Aktüel Sanat

EB / Aktüel Sanat
portal için içerik derleyici

Öneri yazı

Direnişin sembolü Hundessa öldürüldü

“Yardımın dışarıdan gelmesini beklemeyin, bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bir rüya. Ayağa kalkın, atınızı hazır edin …

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share